Přijďte podpořit v červnu středoškolské hasiče

TFA 2014 049Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Dubno ve spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska pořádají již 6.ročník TFA mladého hasiče DUBNO a 2.ročník Středoškolského mistrovství České republiky v disciplínách TFA. Celá tato skvělá akce se koná 12. června od 8:00 v areálu SOŠ a SOU Dubno.

S touto soutěží začalo několik studentů před 6ti lety. Do prvního ročníku se přihlásilo 20 závodníků. Jedním z jmen, které je třeba vypíchnout, je Jakub Kocanda. V 16ti letech se pustil do organizace, zatáhl do toho svou třídní učitelku a společně s několika dalšími studenty, vedením školy a sponzory se podařilo dostat TFA do podvědomí širokého okolí. Každým rokem počet závodníků stoupal. Dnes je omezen na 100 účastníků.

Na Dubno se sjíždí závodníci z různých měst a to z Českých Budějovic, Prahy, Plzně, Pardubic, Žďáru nad Sázavou a Liberce.

TFA Dubno je tedy určené pro:

Mladé hasiče, členy SH ČMS, studenty středních škol (všechny SŠ), dále pro studenty vysokých škol se zaměřením na Požární ochranu a příslušníky Hasičského záchranného sboru ČR. Popis trati je možno vidět v instruktážním videu na stránkách školy www.dubno.cz .

 

Soutěžní kategorie:

Mladí hasiči 12 – 14 let

Ženy 15 – 40 let

Dorostenci 15 – 19 let

Muži 20 – 40 let

 

TFA 2014 039Tento rok se uskuteční už i 2. ročník mistrovství České republiky v disciplínách TFA pro střední školy.

Je určené pro studenty a studentky všech středních škol v České republice, spadají sem i gymnázia a další školy se středním vzděláním. Závodníci budou zařazeni do kategorií a budou sbírat body pro danou školu za své umístění ve skupině.

Vyhodnotí se Středoškolský mistr/mistryně České republiky. Celkové umístění středních škol bude vyhodnoceno na základě pěti nejlepších časů z každé školy v kategorii dorostenci a muži.

Přijďte mladé závodníky podpořit. Už v pátek 12. června.

Zdroj: red.

O autorovi

Odpovědět

*