Přípravy venkovních areálů SZM na letní sezónu

Opravy_NovákAreál Nový rybník už se třese na chystanou akci 800 let města Příbrami, která se uskuteční již za měsíc. Přípravy areálu pomalu vrcholí a návštěvníci se mohou těšit na celkově upravené, bezpečné prostředí.

Opraveny byly sedáky kolem rybníka, lavičky v areálu, plavčíkárna a kolem asfaltového hřiště je nový plot. Z bezpečnostních důvodů proběhly prořezy stromů a kácení stromů nevyhovujících. Těšit se můžete na nové molo a upravenou cestu kolem rybníka, která byla vyrovnána, zpevněna a zavezena štěrkem. Stavební práce a opravy budov jsou prováděny také v areálu letního kina.

Také na venkovním bazéně se pracuje a uklízí po zimě. I tady bylo potřeba prořezat stromy a keře, které byly polámané a nevzhledné. Bazén byl po vypuštění vyčištěn vysokotlakým čističem, nyní se opravují odloupané a poškozené dlaždice, sprchy a sociální zařízení. Ještě nás čeká údržba okolí, sekání trávy a úprava beach volejbalových hřišť. Venkovní bazén se bude otevírat během června, v závislosti na počasí.

Bazén

Zdroj: red.

Odpovědět

*