Příští týden bude patřit dobříšský zámek dětem

obrázek (435)ZÁMEK DĚTEM je akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, na které čeká bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš. V sobotu 18. června 2016 od 10 do 17:00hod. se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít nezapomenutelný den se svou rodinou, plný zábavy, soutěží, odměn, hudebních vystoupení a mnoho dalšího.  

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program, moderovaný zámeckými šašky. Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo VANDA A STANDA, pohádku zahraje Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky, zazpívá a pobaví nás Míša Dolinová s Milanem Duchkem, svá kouzla předvede MAGIC DUO Radek a Simona, těšit se můžete na šermířské vystoupení a chybět nebude ani slavnostní příchod královské rodiny.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.

Pro všechny návštěvníky je navíc připraveno mimo hlavní program na pódiu otevření „BRÁNY DO POHÁDKY“, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, čarodějkami a čerty nebo se stanou opravdovým rytířem.

Pohádková stanoviště pro děti, budou umístěny v krásném francouzském parku dobříšského zámku. Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou malou odměnu.

Po celý den budou pro návštěvníky zpřístupněny zámecké komnaty a možnost účastnit se prohlídek. Program bude doplněn vystoupením dětí místních organizací i dospělých dobrovolníků, kteří se rádi smějí s dětmi.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících.

Pro letošní rok jsme navíc pro všechny děti zajistili „skákací hrad“ ZDARMA.

Cena celodenního rodinného vstupného činí 290,-Kč (2x dospělý + max. 3x dítě) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba).

Zdroj: red.

Odpovědět

*