Program Divadla A. Dvořáka na měsíc červen

DivadloDivadlo A. Dvořáka včera, 1. května, spustilo předprodej vstupenek na červnová představení. Výběr je opět velmi pestrý. 1.5. 2016 byl zahájen také předprodej vstupenek na koncert Hradišťan & Jiří Pavlica, který se uskuteční 4.10.2016 od 19,00 hodin.

Na velké scéně proběhne premiéra bláznivé komedie Goldoniáda, která je plná postav z komedie dell´arte – všichni je znáte, stejně jako groteskně směšné situace, do kterých se dostanou – je tu trojice zchudlých šlechticů, kteří se chtějí co nejdříve dostat k penězům. Nejlépe se bohatě oženit! Naopak derniéru čeká představení, Jak je důležité míti Filipa, Umění vraždy a Tři zlatý vlasy děda Vševěda.
Screenshot_2016-05-01-18-38-50-379

Na malé scéně divadla můžete navštívit komedii s názvem Vše o ženách (6.6., 10.6., 14.6.), Tajemný hrad v Karpatech (14.6.) nebo nejznámější českou operu, tak jak ji neznáte, Prodanou nevěstu (13.6.). Na scéně se objeví také romské pohádky a vyprávění, humoresky, anekdoty, písně i básně. To vše v podání Jany Bouškové, Báry Hrzánové a Mária Bihára, ve hře Šunen Romale (8.6.).  I studenti Gymnázia Příbram vystoupí na malé scéně s hrou V domě čtyř letor (27.6.), tedy čtyř temperamentů, které určují kvalitu našeho prožívání v lásce a v řešení problémů.

V D-klubu se můžete těšit na koncert navrácené zdomácnělé kapely Los Trumberos.

Více informací o jednotlivých červnových akcích naleznete na stránkách Divadla Antonína Dvořáka.

Zdroj: red.

Odpovědět

*