Program Divadla A. Dvořáka na měsíc říjen

DivadloDivadlo A. Dvořáka již spustilo předprodej vstupenek na představení, která můžete navštívit v září. Těšit se můžete také na koncert skupiny Žlutý pes.

Na velké scéně proběhne 11.9. představení s názvem „Poslední ze žhavých milenců„, ve kterém účinkuje Simona Stašová a Petr Nárožný. Jedná se o tři komické milostné dialogy. Barney chce po sedmadvaceti letech manželství zkusit být své ženě poprvé nevěrný. Postupně se setká se třemi rozdílnými ženami – potenciálními milenkami… 16. září můžete nahlédnout do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. Celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola, Celebrity! Mezi velký výběr z divadelních představení, patří také koncertní vystoupení hudební legendy Žlutý Pes (22.9.), která si udržuje vysokou uměleckou úroveň a diváckou atraktivitu již skoro 40 let! Přehled dalších představení Divadla A. Dvořáka na velké scéně:

divadlo_září2016

 

Malá scéna připravuje komedii na motivy slavného románu Julese Verna o dramatickém pátrání hraběte Teleka po jeho dávné lásce zpěvačce Stille unesené zlotřilým baronem Görcem, Tajemný hrad v Karpatech (8.9.). Nejznámější českou operu tak, jak ji neznáte, Prodanou nevěstu (21.9.). Dále Příběhy ze Starého zákona II (26.9.), které s humorem sobě vlastním vyprávějí Josef Somr a Barbora Munzarová a současnou komedii Vše o ženách (27.9.). Poslední záříjový den, tedy 30.9., vystoupí na malé scéně divadla významný český jazzový hudebník, multiinstrumentalista a skladatel, původním povoláním filmař, Jiří Stivín.

Pro školy je tentokrát připraveno představení Krysáci a ztracený Ludvík (19.9.). 

Více informací o jednotlivých záříjových akcích naleznete na stránkách Divadla Antonína Dvořáka.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*