Rally závodník Jan Černý dostal k Vánocům pyžamo připomínající dětské dupačky

jan_cernyUplynulý rok pro náš portál zhodnotil i rally závodník Jan Černý. Honza měl opravdu krušný rok. První polovina roku se mu vydařila podle představ, co se závodění týče. Ve druhé polovině bylo vše obráceně. Nejen že se mu nedařilo závodně, ale zároveň se ocitl bez spolujezdce Pavla Kohouta, který ukončil závodní kariéru, a Honza tak musí shánět kolegu nového.

Honzo, jaká je situace, co se spolujezdce týče?

Upřímně jsem to ještě moc neřešil. Respektive, sešel jsem se s několika spolujezdci, ale stále jsem se nerozhodl. Mám relativně čas. Do prvního závodu budu samozřejmě vědět, kdo to bude :-).

Jsou za námi vánoční svátky, jak sis je užil?

Strávil jsem je na Moravě a skvěle jsem si odpočinul. Mám toto vánoční období rád, naopak od závěru roku, jehož oslavy zrovna moc neprožívám.

Co ti Ježíšek nadělil po stromeček?

Dostal jsem spoustu dárků, asi jsem byl hodný :D. Radost mám z každé maličkosti. Zmínil bych pyžamo, které se podobá dětským dupačkám. Je úžasně pohodlné, moc jsem si ho oblíbil. A ještě jsem dostal například běžky. Těším se, až bude dost sněhu, a budu je moci otestovat v Brdech.

Jaké máš plány do Nového roku?

Budu mluvit spíše obecně, než konkrétně. Ambice mám velké, jednoduše chci být nejlepší, co se závodění týče. Ještě přesně nevím, který šampionát pojedu. Ale ten, co pojedu, chci samozřejmě ovládnout.

Dáváš si novoroční předsevzetí?

Nedávám. Jestliže chci něco změnit, udělám to hned. Nečekám na začátek nového roku.

 

Na závěr bych chtěl všem popřát krásný rok 2015. Sportujte, bavte se, užívejte si. Žijeme jen jednou. Jan Černý

Zdroj: red.

 

O autorovi

Odpovědět

*