Rytmus vystoupí v Příbrami! Předprodej vstupenek startuje v pátek.

Po Majkovi Spiritovi míří do Příbrami další hvězda rapu. Tentokrát zavítá do našeho města fenomén Patrik Vrbovský alias Rytmus. Místo zůstává stejné jako u Majka Spirita, garáže OC Skalka Příbram, a termín koncertu označuje konec letních prázdnin. Je jím 1. září.

Prostory garáží obchodního centra Skalka sklidily tak kladné ohlasy, že se agentura VDN promo rozhodla i po oslovení ze strany majitelů OC Skalka pro další koncert. Laťka je nasazená vysoko, a proto se musí udržovat. Kým jiným, než králem československého rapu, Rytmusem, který v našem městě vystoupí na měsíc přesně po třech letech.

Garážová vrata se veřejnosti otevřenou ve 21:00 a oproti Majkovi, Rytmus vystoupí dříve. Start jeho vystoupení je naplánován na 23:00, a před ním se můžete těšit na několik předskokanů, jejichž jména si organizátoři nechávají zatím pro sebe.

Cena zůstává

Nic se nemění ani na ceně vstupného. Ta zůstává 350 Kč. Ale pozor. V pátek, kdy začíná předprodej, máte možnost zakoupit si vstupenku pouze za 300 Kč.

Agentura VDN promo, jak je již jejím zvykem, pořádá slavnostní předprodej vstupenek, a to tento pátek, 23. června od 17:30-18:00 v přízemí OC Skalka Příbram. Když si zajdete zakoupit vstupenku v tento čas, máte ji za 300 Kč. Nadále budou vstupenky v prodeji na obvyklých místech, kterým je recepce hotelu Belvedere nebo TicketStream.

Sledujte facebookovou událost: ZDE

„Oslavte“ konec prázdnin na jedinečné příbramské akci. 1.9.2017 v garážích OC Skalka.

Zdroj: red.

 1. rimi Reply

  „Laťka je nasazená vysoko, a proto se musí udržovat:“
  Slečna Doubravová už má konečně osobní krédo do místních voleb!

  • Drozd Reply

   nejprve musí slečna Doubravová splnit luxusní sedačky v našem kině které viděla v USA.V příspěvku nám slibovala pokud by měla šanci být zastupitelkou že toto prosadí…a ejhle ten status musela okamžitě odstranit,ale proč ????

 2. MGR.Salavec Josef Reply

  Kdy konečně v Příbrami zahraje skupina ORTEL ?

Odpovědět

*