Šampion Procházka rozproudí v březnu příbramskou halu

IMG_2395V Příbrami bude zápasit šampion asociace GCF, Jiří Procházka. Na domácí scéně dosud neporažený šampion se představí na tradičním galavečeru GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4.

„Když jsme s Ladislavem Erdélyim přemýšleli, kdo by mohl být největší peckou na hlavní zápas večera, shodli jsme se na tomto jméně. Jsme rádi, že se nám podařil takový zápas vyjednat,“ uvedl Petr Větrovský, jeden z promotérů večera.

Nasazení v současné době nejznámějšího domácího bojovníka na příbramský Back in the Fight 4, oznámil prezident asociace Michal Hamršmíd na mimořádné tiskové konferenci asociace GCF, která se konala v Praze. „Šampion Jiří Procházka bude skutečně zápasit v Příbrami. Jsme dohodnuti a diváci v Příbrami se mohou těšit. Věřím, že turnaj bude mít opět velmi dobrou úroveň, protože jeho fightcard je opravdu našlapaná,“ řekl Hamršmíd. Procházka se tak bude snažit potvrdit svou neskutečnou formu, když ukončuje většinu svých zápasů v prvním kole. Uvidíme, zda se mu to povede i v Příbrami.

Back in the Fight 4 bude zároveň galavečerem k oslavám výročí dvacet let od založení domácího klubu KBC Příbram MMA. I nadále Vás o celé akci budeme informovat, protože náš portál je mediálním partnerem tohoto večera.

Vstupenky jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz.

Zdroj: red, foto: Martin Menšík

Odpovědět

*