Skatepark a Junior klub: Nápady za vstupenku na megaskluzavku

skateparkZveme širokou veřejnost a zejména mládež, aby v pátek 26. srpna od 18 hodin přišli do skateparku a podělili se o své nápady, postřehy a myšlenky nejen na téma nového skateparku, ale i Junior klubu. Každý dobrý nápad bude odměněn vstupenkou na megaskluzavkovou akci „Příbram bude jezdit po zadku“, která se v Příbrami uskuteční v neděli 28. srpna od 10 do 17 hodin na třídě Osvobození.

Pyramidy, bazén či schůdky? O tom, jak by měl nový příbramský skatepark vypadat, mají jeho uživatelé určitě jasno. Přesto radnice nedávno vyzvala širokou veřejnost, aby se právě k úpravám ve skateparku a Junior klubu vyjádřila. K rukám místostarostky města Příbrami Aleny Ženíškové přišla řada námětů a nápadů, které budou mimo jiné tématem setkání a budou vyhodnoceny přímo ve stávajícím skateparku.

Kromě autorů námětů byli přizváni i odborníci na „skejťáckou“ problematiku, včetně specialistů na návrhy, projektování a výstavbu skateparků a bikeparků. Na Vaše dotazy bude na místě odpovídat také vedení města a městský architekt.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*