Slavnostního prodeje permanentek se zúčastní Bednář, Hruška i Zápotočný

permanentkyZájemci o celosezonní vstupenky na utkání příbramského mužstva si mohou permanentku zakoupit přímo od nejslavnějších hráčů 1.FK Příbram. Tři jména jsou již potvrzena. Zúčastní se navrátilec Aleš Hruška, kterému skončilo hostování v Mladé Boleslavi. Dále přijde Roman Bednář, se kterým se o prodloužení působení v Příbrami stále ještě jedná a chybět nesmí samozřejmě kapitán A-týmu, Tomáš Zápotočný.

Jako již tradičně, tak i letos, bude zahájení prodeje permanentek slavnostní. Tentokrát si fanoušci mohou vstupenku na všechna domácí utkání v Synot lize zakoupit v Dami Bubble v Pražské ulici v Příbrami.

V Dami Bubble, které se nachází ve spodní části Pražské ulice, budou od 10:00 do 13 hodin připraveni tři fotbalisté, se kterými si budou moct návštěvníci zahrát počítačové hry a zkusit fotbalové dovednosti. Vzhledem k časovému vytížení v letní přípravě ještě nebyli určeni tři fotbalisté, kteří se zúčastní dopoledního programu. Již ale nyní víme, kdo se zúčastní hlavního programu, který v Dami Bubble začne tentýž den v 17 hodin a potrvá přibližně dvě hodiny.

damibubble-01„Hlavní program prodeje permanentek začne v pět hodin a účast je potvrzena od Bednáře, Hrušky i Zápotočného. Přímo z jejich rukou si budete moci permanentku zakoupit, a navíc si můžete pořídit i fotografii s těmito fotbalovými ikonami.

Ke každé permanentce bude dárek

Permanentní vstupenka umožní vstup na všechny domácí utkání v Synot lize a také na zápasy Poháru FAČR konané v Energon Aréně. Cena permanentky je 990 Kč a každý fanoušek navíc dostane dárek a tričko z nové klubové kolekce.

Zdroj: red., foto: archiv 1.FK Příbram

Odpovědět

*