Souboj o titul je pro mě výzva, říká Tomáš Penz

2607-fnews-blog-4Po Rudlofovi Křížovi, s nímž jste mohli číst exkluzivní rozhovor, přinášíme rozhovor i s druhým zápasníkem o titul GCF Tomášem Penzem.

Třicetiletý bojovník již jednou o titul GCF neúspěšně zápasil, ale nutno dodat, že to bylo v kategorii o váhu výš a proti dosud na domácí půdě neporaženému šampionovi GCF Jiřímu Procházkovi, který se postará na příbramském GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 o hlavní zápas. Nyní bude Penz bojovat o titul poprvé ve své optimální váze.

Jak se těšíš na BACK IN THE FIGHT do Příbrami?

Samozřejmě se těším. Delší dobu jsem nezápasil, a proto když přišla tato nabídka, bez váhání jsem řekl ano, i přes to, že na přípravu nemám dost času. O zápase jsem se dozvěděl zhruba před měsícem.

Jak se na svůj zápas připravuješ?

Nemám žádnou speciální přípravu. Trénuji jako na každý jiný zápas.

Studuješ při své přípravě nějak svého soupeře a přizpůsobuješ tomu svůj trénink?

Na svého soupeře jsem koukal. Vím, v čem je jeho silná stránka a podle toho se připravuji. Nedávno jsem přestoupil do PriMMAt gymu je to silný tým se zkušenými trenéry.

Co pro tebe znamená souboj o titul GCF?

GCF je u nás nejsilnější organizace. Jsem rád, že mám tu možnost zápasit o titul.  Sice jen dočasný, ale i tak je to pro mě výzva.

Co by jsi vzkázal svým fanouškům?

Ať dorazí fandit v co největším počtu. Jak zápas dopadne nevím, ale vím, že uvidí super fight, kde si nedáme nic zadarmo.

Na závěr děkuji trenérům Marekovi Lomčakovi a Pepovi Královi za přípravu a celému PriMMat gymu za super tréninky. Dále bych chtěl poděkovat sponzorům bez kterých bych se nemohl připravovat.

Zdroj: red., foto: facebook Tomáš Penz

Odpovědět

*