Špejbl´s Helprs vystoupí v dubnu v divadle

Kdo by neznal úžasnou revival kapelu Špejbl´s Helprs a její perfektně provedené hudební kousky australsko-skotské formace AC/DC. Úspěchy slaví tato partička nejen v České republice, ale například také v Německu. V dubnu ji můžete přivítat v příbramském divadle. V pátek 24. dubna od 20 hodin a 30 minut rozechvějí svými nástroji a hlasem estrádní sál. Vstupenky, které jsou pouze na stání, můžete jako obvykle zakoupit na všech prodejních místech a také on-line.

Divadlo a kino

Pokud se „špejbláků“ nemůžete dočkat a chcete je slyšet dříve než v dubnu, máte možnost se vydat 21. února do Kulturního domu v Horní Bříze, 7. března do Music Clubu ve Starém Plzenci nebo 27. března do KD ve Stříbře. Začátek koncertů v těchto případech je vždy ve 21 hodin.

A na závěr malá zkouška toho, jak velcí fanoušci jste. Dáte dohromady správné aktuální složení kapely? Pokud ne, tak doplníme, že od ledna 2014 hraje kapela v tomto složení: Petr Průša – zpěv, Petr Kollert – sólová kytara, Ivan Eis nebo Zdeněk Melín – doprovodná kytara, Martin Skala – basová kytara a Marek Stark – bicí nástroje.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*