Startuje soutěž o NEJ psa Příbrami 2015

Pes_Pribrami_2015_WEB_300x150V Příbrami je registrováno přes 3500 psů, což značí, že Příbramáci mají zvířata velmi rádi. Obchodní centrum Skalka se proto se svými obchodními partnery rozhodlo již podruhé převzít záštitu nad velkou letní soutěží pro všechny, kteří se o psí plemena zajímají. Zábavné akce se může zúčastnit úplně každý.

Stačí se přihlásit na webové stránce Pespribrami.cz a vyplnit údaje a doplnit fotografii psa. Kromě možnosti získat titul Pes Příbrami 2015 čekají na účastníky zajímavé ceny a to nejen pro domácí mazlíčky, ale také pro jejich majitele. Od 5. Do 10. července probíhá registrace. Následovat bude veřejné hlasování, které bude trvat do 23. srpna. Každý, kdo bude mít zájem, navštíví webové stránky Pespribrami.cz a dá svému oblíbenci hlas.

Deset psů, kteří obdrží nejvíce hlasů, postoupí do finále. Celkového vítěze pak vybere porota složená z osobností města Příbram. V září se na závěr před OC Skalka uskuteční vyhlášení a všech deset finalistů obdrží zajímavé ceny. „V loňském roce se akce povedla a i přes poměrně skromnou kampaň se nám přihlásilo přes 50 psů a na vyhlášení přišli všichni pozvaní, což nás velmi potěšilo a rozhodli jsme se pokračovat,“ říká marketingový manažer OC Skalka Vít Rosenbaum.

Psi musí být registrovaní ve městě Příbram a jednou z hlavních cen je i úhrada poplatku za psa na rok 2016.

Zdroj: red.

Odpovědět

*