Studenti z Průmyslové školy pořádají v pátek historicky první ples

plessMaturitní, školní, či jiné tématické plesy nikoho nepřekvapí. Ovšem takový absolventský ples, kterým studenti sportovního managementu příbramské Průmyslové školy symbolicky oslaví tři roky studia, to je originální nápad. Přišla s ním třída 3.V, a návštěvníci se mají opravdu na co těšit.

,,Ve třídě máme skvělou partu, a minulý rok nás napadlo, že bychom si mohli uspořádat ples – historicky první absolventský ples VOŠ v Příbrami! Nejdříve jsme to trošku zvažovali, ale nakonec, proč ne! Začali jsme pomalu zjišťovat volné termíny, kde ples budeme mít, zajišťovali jsme kapelu, moderátora, a ples se pomalu rýsoval,“ uvedla studentka Jana Vaníčková.

Třetí ročník měl tradičně celý první semestr praxi ve vybraných sportovních klubech, tudíž veškeré aktivní přípravy začaly až tento rok v lednu. Jejich hlavním cílem je mít ples originální, aby to bylo něco jiného, než ,,maturák.“ Do plesu zbývají pouze dva dny a přípravy jsou na samém vrcholu. Zkouší se choreografie, ladí se videa, výzdoba, aby vše bylo perfektní a lidem se ples líbil, a aby si ho užili, stejně jako 3.V.

Jako místo plesu se vybralo to nejvhodnější, a to především svou velikostí -Sokolovna Příbram. Plesem bude provázet moderátor Petr Větrovský, který nejen že pracuje ve sportu, ale svými řečnickými obraty a projevem by se uživil i na této pozici.

Na ples se můžete přijít podívat i vy. Začíná v pátek v 18:30. Nudit se rozhodně nebudete. Zažijete nezapomenutelný večer.

Zdroj: red.

  1. jarda hajek Reply

    Opravte na videu tu chybku ve slove pribram!!!:-) 🙂 🙂 🙂 🙂

Odpovědět

*