Tenisové mistrovství republiky starších žákyň ovládly hráčky z  Prostějova

V sobotu se v Tenis centru Dobříš konalo velké tenisové finále mistrovství republiky starších žákyň. Mistryní republiky se stala Linda Klimovičová z klubu TK Agrofert Prostějov.

Prestižní tenisové mistrovství republiky starších žákyň se na Dobříši konalo od pondělí 14.srpna do soboty 20.srpna. Celkem se ho zúčastnilo 48 dívek z celé České republiky, z nichž jedna byla z domácího dobříšského klubu. ,,Během týdne jsme slyšeli hodně pozitivních zpráv k turnaji. Myslím si, že jsme udělali velký krok k tomu, aby nám nějaká takováto akce byla znovu přidělena,“ sdělil bezprostředně po vyhlášení organizátor turnaje Martin Beran.

Velké finále odstartovalo v sobotu v 10 hodin, a proti sobě se postavily hráčky ze stejného klubu TK Agrofert Prostějov Anna Panchartek a Linda Klimovičová. Mistryní České republiky starších žákyň se stala Linda Klimovičová, která soupeřku porazila 6/2 6/4. Linda si od organizátorů a sponzorů převzala několik cen včetně velkého poháru.