Tenisový klub PB Tisk Bohutín se pilně připravuje na jarní tenisovou sezónu

Tenisový klub PB Tisk Bohutín  se pod vedením Jiřího Turečka  pilně připravuje na letní sezónu. V současné době se zde aktivně tenisu věnuje celkem 50 hráčů různých věkových kategorií. V nadcházející sezóně budou klub reprezentovat:

Tenis

–          1 družstvo minitenisu (ročník 2008 a mladší)

–          2 družstva babytenistů (ročník 2007 a 2006)

–          2 družstva v kategorii mladších žáků  I. a III. třídy

–          2 družstva v kategorii starších žáků I. a III. třídy

–          1 družstvo v kategorii dorostu I. třídy

–          1 družstvo v kategorii dospělých – divize nejvyšší krajská soutěž

Příprava hráčů probíhá v nafukovací tenisové hale v Bohutíně a některé tréninky také v tenisové hale na Fialce.

V rámci halové sezóny se hráči klubu zúčastňují turnajů v  kraje i v celé ČR, kde dosahují vynikajících výsledků. Václav Bůžek zvítězil ve dvou turnajích starších žáků (Březnice, Mokropsy), v krajských přeborech jednotlivců obsadil 2. místo ve dvouhře a ve čtyřhře získal titul přeborníka kraje. Jeho soupeřem ve finále čtyřhry byl Jonáš Pavlišta (hráč klubu PB Tisk Bohutín), který obsadil se svým spoluhráčem 2. místo. V dorostenecké kategorii Tereza Škudrnová obsadila 2. místo (turnaj C Mokropsy) a 1. místo ve čtyřhře.

Tenisový klub pořádá  v letošním roce v rámci jarní přípravy dubnové soustředění, kde budou děti nejen hrát tenis, ale také jezdit na kole a věnovat se atletické přípravě. O letních prázdninách (červenec, srpen) se uskuteční již tradičně tenisová školička, která je určena i pro děti, které nikdy tenis nehrály.

Pokud chcete, aby Vaše děti hrály tenis společně s námi, kontaktujte nás na tel. 606 455 343.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*