TK Bohutín hodnotí svou tenisovou sezónu

tenisV tenisovém klubu TK Bohutín se stále něco děje. V letošním roce je v našem klubu okolo 50 hrajících dětí. Klub postavil v letní sezóně celkem 8 závodních družstev. V současné době dohrávají naši mladí tenisté zimní sezónu, ve které na sebe nejvíce upozornili hráči následujících kategorií.

V kategorii Babytenisu se prosazovali Simona Klemšová a Tobiáš Celina, kteří zazářili na několika turnajích po celé ČR. Každý z nich má za sebou i vítězství celého turnaje. Simona Klemšová se umístila na 13. místě celkového hodnocení čtyř prestižních turnajů Sparta Praha. V nadcházející letní sezóně spolu s Eliškou Vohradskou a Michalem Blovským utvoří velmi silné družstvo v této kategorii.

V kategorii mladších žáků tenisový klub sklízí další úspěchy v podání Tomáše Blovského, Petra Trollera, Štěpánky Tomcové a Sabiny Škudrové, kteří vyhráli několik turnajů kategorie C v Písku, v Plzni aj. Kategorie mladších žáků v TK Bohutín je poměrně silně obsazena, pro nadcházející letní sezónu budou postavena dokonce dvě závodní družstva.

V kategorii starších žáků je velmi úspěšný Václav Bůžek, který vyhrává turnaje nejen v kategorii C, ale je úspěšný i v kategoriích vyšších.

V dorostenecké kategorii vytvoří velmi kvalitní sestavu další hráči klubu – J. Pavlišta, J. Hlaváč, V. Bůžek, J. Gjašík, T. Škudrnová, E. Vylitová, E. Kubová.

Děkujeme tímto šéftrenérovi Jiřímu Turečkovi za vzornou přípravu svých svěřenců.

Zdroj: red., autor: Výbor TK Bohutín

Odpovědět

*