Usnadněte si hledání nové práce

práceJste nezaměstnaní a nevíte si už rady, jak najít novou práci? Pročtete si tři nové programy, které Vám cestu za novým zaměstnáním mohu usnadnit.

Dejme práci šanci

Pro rodiče na/po rodičovské dovolené a také ženy ve věku nad 55 let v Příbrami i celém Středočeském kraji je připraven bezplatný vzdělávací program Dejme práci šanci!, který je připraví na návrat do práce. Školení je zaměřeno na znalosti použitelné jak v zaměstnání, tak v rodinném životě, zvyšování kvalifikace a kariérové poradenství. Aby se mohli zúčastnit opravdu všichni, je možné žádat i o příspěvky na hlídání dětí a dopravu. Více informací naleznete na www.dejmepracisanci.cz.

Projekt je spolufinancován z ESF, Operačního programu Zaměstnanost.

Senior Pool

Pro obyvatele Příbrami a celého Středočeského kraje máme připraven pro rok 2017-2018 bezplatný vzdělávací a poradenský program Senior Pool. Rádi bychom zapojili kohokoli ve věku 50+, kdo je v současnosti bez práce nebo nenachází odpovídající pracovní uplatnění. Zájemcům poskytneme vzdělávací kurzy, možnost rekvalifikace, kariérní poradenství i koučink a podporu při výběru a oslovení potenciálních zaměstnavatelů. Účastníci programu mají nárok na příspěvek na dopravu. A věříme, že také větší šanci nalézt kýžené pracovní místo. Více informací na www.seniorpool.cz nebo kontaktujte gabriela.ledererova@europrofis.cz.  tel.: 777 765 641.

Projekt je spolufinancován z ESF, Operačního programu Zaměstnanost.

Studium e-learningu zdarma „Rozvoj podnikatelských dovedností“

Pro zájemce ze Středočeského kraje nabízíme možnost studia e-learningu na rozvoj podnikatelských dovedností. E-learningový kurz můžete absolvovat zdarma kdekoliv online na PC- doba studia cca 40 hodin. Zájemci se mohou zaregistrovat ke studiu na lms.podnikatelem.cz do 20. 2. 2017.  E-learning vznikl v rámci projektu, který byl financován z ESF a státního rozpočtu ČR. Podrobné informace o projektu www.podnikatelem.cz,  kontakt: M. Vránová, tel. 774 711 672, email:michaela.vranova@bitcz.cz.

Odpovědět

*