V Cowárně startuje cyklus přednášek – Zastavte se, aby Vám nic neujelo

Cowárna_workshopV květnu odstartuje v coworkingovém centru Cowárna cyklus školení a workshopů, které se budou zaměřovat na řešení firemní kultury, poslání firmy, správně postaveného marketingu nebo vnímání zákazníka či zaměstnance.

Celý cyklus odstartuje 3. května, představen bude zástupci Cowárny a také Lucií Ryjáčkovou, která povede vybrané kurzy. „Program Cowárny se hodně zaměřoval na promítání, přednášky a diskuze. Nyní se chceme soustředit na školení a workshopy, které budou nejen členy Cowárny vzdělávat a posouvat v profesním životě. Nyní jsme dali dohromady celek, který by měl naše představy splňovat,“ řekl Vlasta Ševr z Cowárny.

Organizace čeho? Organizace týmu, firmy nebo své práce.

Jaká vize? Vize podnikatelská, marketingová, či vedení firmy.

Vnímání koho? Vnímání zákazníka, zaměstnanců nebo produktu.

Zveme všechny, kteří se chtějí posunout, dostat funkční a potřebné informace a sebevzdělávat se v oblasti fungování firmy. Tento seriál v sobě ukrývá vzdělávání, školení, kurzy a workshopy, ve kterých si každý podnikatel, manažer či zaměstnanec firmy najde to své.

Přidejte se k nám, pokud jste ochotni se zastavit a uvědomit si, jak je naplňována vize firmy, kde jsou oblasti pro inovaci, posun, změnu nebo větší efektivitu. Víte, co udělat jinak, co již nedělat a co ponechat. Hledáte místo pro osobní rozvoj? Chcete objevit nové směry?  Pokud ano, tak se s námi a za námi zastavte 3. května.

Program 1. workshopu z cyklu Zastavte se, aby vám nic neujelo – Vize, koncept a poslání

 • Datum : 3.5.2016
 • Čas: 9.00
 • Přednáší: Lucie Ryjáčková
 • Náplň:
  • Vize a poslání firmy / společnosti a její obchodní model
  • Role ambasadorů: vedení workshopových skupin – vypracovat obchodní model
 • Vstup: zdarma
 • Pozvánka: platí pro Vás + 1 osobu

Co si všechno odnesete: Dozvíte se, že vize a poslání společnosti nejsou pouhé fráze, ale něco, na co zákazník dnes více a více slyší. Osvěžíte si obchodní model – základní mapu organizace – platný pro jakoukoliv společnost a firmu. A vyzkoušíte si na modelových případech, jak obchodní model vyplňovat a orientovat se v něm.

Program 2. workshopu z cyklu Zastavte se, aby vám nic neujelo – Představení firem

 • Datum: 17.5.2016
 • Čas: 9.00
 • Přednáší: Lucie Ryjáčková a zástupci firem
 • Náplň:
  • Představení firem formou Kutcha Petcha
  • Role ambasadorů: nezávislá komise – hodnocení představovaných firem

Co si všechno odnesete: Jako účastníci workshopu se dozvíte, co je to forma prezentace Kutcha Petcha. Budete mít možnost představit svoji firmu využitím obchodního modelu. A hlavně dostanete nezávislou zpětnou vazbu od ostatních účastníků workshopu a ambasadorů, která Vám pomůže odhalit Vaše možnosti a rezervy.

A jaká bude vaše role? Připravte se na to, že byste měli přemýšlet, hrát si, prezentovat vaší firmu nebo představovat produkt. Workshop bude trvat cca 4 hodiny. Připraven bude raut, káva i pauza.

Pokud máte zájem o účast, tak neváhejte napsat o rezervaci na info@cowarna.cz. Počet míst je omezený.

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

 1. Pigfinica16t Reply

  http://starmot.pl/motoryzacja/jak-dbac-o-samochod-podczas-zimy
  Looking for a new or used automobile can be quite a challenging approach should you not know what you are actually carrying out. By teaching yourself about car buying prior to deciding to head to the dealership, you possibly can make stuff simpler for yourself. The following advice might help your following purchasing vacation be a little more pleasurable.

  Constantly deliver a auto mechanic along when searching for a brand new vehicle. Vehicle sellers are popular for promoting lemons and you do not desire to be their up coming sufferer. Whenever you can not get a auto technician to look at autos along, at the very least make sure that you have him look at your final choice before you purchase it.

  Know your limits. Before you start buying for your next automobile or pickup truck, choose what you can afford to pay out, and adhere to it. Don’t overlook to include interest in your computations. You will definitely pay about twenty percent as an advance payment also, so be ready.

  Just before seeing a dealership, know what type of automobile you desire. Study all you alternatives before purchasing to help you decide what works the best for your budget and household needs. Shop around to learn simply how much you should be paying for any potential auto.

  Prior to signing any contract spend some time to read through every single collection, such as the fine print. When there is nearly anything detailed you do not understand, do not signal before you get an solution that you comprehend. Unsavory salesmen may use an agreement to place many costs which were not reviewed.

  If you keep the previous guidance in your mind when that you simply go buying a automobile, you may be more likely to get a good offer. Getting a automobile does not have as a frustration. Just use the tips using this report and you will have the car you want in a excellent price.

 2. Santosgrile Reply

  Недостаточно хлопотать о состоянии здоровья своего малыша – необходимо делать решительные действия для его защиты. Причем поручить этот вопрос можно только лишь опытным проверенным докторам.
  На сегодняшний день помощь своего доктора по карману далеко не многим гражданам Нашей страны. А ходить по каждому вопросу в поликлинику, выстаивать бесконечные очереди и подвергать чадо риску заразиться вирусами от иных детей – тоже не вариант.
  К счастью, разные частные клиники дают оформить программу Детского Добровольного Медицинского Обслуживания (ДМО), которая позволяет за незначительную сумму денег получить полис на годовое обслуживание у педиатров.
  К сожалению, не многие знают о подобной услуге и не перестают лечить детей народными способами, ждут длительное время в очередях и отдают большие деньги за посещения частных докторов.
  А программа Добровольного Медицинского Обслуживания для детей позволяет:
  “ Бесплатно получить больничный лист по уходу за ребенком;
  “ Бесплатно обследоваться у индивидуальных врачей педиатров;
  “ Бесплатно или со скидкой осуществлять лечебные процедуры и диагностические процедуры;
  “ Лечить чадо вовремя, качественно и без очередей.
  Чтобы ознакомиться со списком клиник и условиями оказания лечения нужно написать в поиск Яндекса или Google фразу: „Добровольное Медицинское Обслуживание“. После этого надо подобрать приглянувшуюся клинику и оформить договор.

  34j5c6h87

Odpovědět

*