V Dami Bubble oslaví děti konec školního roku společně s fotbalisty 1.FK Příbram

   damibubbleNěkteří školou povinní si jdou radostně pro vysvědčení již tento pátek. Oficiálně ale končí škola 30. června. Na tento ,,slavnostní“ den, který značí přicházející dvouměsíční volno, si Dami Bubble připravil opět skvělý program pro děti. Zpestřením celého dne bude navíc předprodej permanentek 1.FK Příbram, kterého se zúčastní samotní hráči A-týmu.

Oslava konce školního roku startuje už v 9:00 ráno. Program bude probíhat v prostorách Dami Bubble, nahoře v 1. patře, i venku, protože předpověď počasí je zatím velmi příznivá. Na všech těchto místech se bude soutěžit v různých disciplínách o hlavní cenu, kterou bude permanentka na zápasy 1.FK Příbram a samozřejmě o Bubble Tea. Na každého školáka čeká mimo jiné i balíček s překvapením, a pro ty se samými jedničkami, o něco větší překvapení. Dlouhých front na Váš oblíbený Bubble Tea se bát nemusíte. Bubble Tea se budou vydávat hned na třech místech.

Přijde Bednář, Hruška i Zápotočný

damiHráči A-týmu se zúčastní skvělého dne hned na dvě fáze. První trojice fotbalistů dorazí už v 10 hodin dopoledne a zdrží se do 13 hodin. Jejich jména se vzhledem k právě probíhající letní přípravě ještě neví. Ví se ale jména hráčů, kteří dorazí odpoledne. Jsou jimi Aleš Hruška, Roman Bednář a Tomáš Zápotočný. Přímo z jejich rukou si budete moci zakoupit permanentku, dostanete kartičky s podpisem, můžete se s nimi vyfotit, nebo jim položit jakoukoli otázku.

Vstup na tento speciální, Bubble-fotbalový den je zcela zdarma. Neváhejte a dorazte.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*