V Horčápsku u Březnice vystoupí Špejbl´s Helprs, německé hvězdy Sey Yes Dog a dalších 20 kapel

Kačeři2016Jedenáctý ročník festivalu Kačeři se blíží. Na louce v Horčápsku se o víkendu 19. a 20. srpna představí 25 kapel z Česka i zahraničí. Fanoušci živé muziky si je užijí hned na dvou pódiích. Kdo se na InternetPB live stage a Alternativ stage předvede?

Pátek bude patřit především lokálním kapelám. Těm bude dominovat příbramská legenda, jeden z nejlepších AC/DC revivalů na světě, Špejbl´s Helprs. Jednou z mála přespolních kapel bude další z legend, tou není nikdo jiný než plzeňská Znouzectnost, která oslavuje letos 30 let na pódiu. Fanoušci se mohou těšit také na příbramské Chilliguns a Drops. Další a neméně našláplejší jsou Black Burley z Brna, Cox&Vox z Plzně, nebo písečtí Nohama nad zemí.

Sobotní program bude tradičně patřit tomu nejlepšímu, co česká scéna nabízí a ještě se na Kačerech nepředstavilo. Všemu bude dominovat německá hvězda brázdící velké evropské festivaly. Berlínský band Say Yes Dog zařadil Kačery jako jedinou zastávku svého letního evropského turné. Na pódiu se s nimi představí ska partička Fast Food Orchestra, zářící hvězda rapového nebe Paulie Garand se zástupci labelu Ty Nikdy Kenny Rough a Idea aka IF, mladíček s letními hity Thom Atrway. Tuto silnou čtyřku zdatně doplní oblíbení Simple Muffin, nebo Anthems. Svoji šanci také dostanou Hand Grenade z Mirovic, Goydovy přízraky, nebo projekt Vojty Bureše z Doctor Victor.

Alternativní stage představí mnoho známých i známějších projektů. Proč si v sobotu odpoledne neužít show Na Stojáka nebo oblíbeného písničkáře Xaviera Baumaxu. Můžete také shlédnout filmy, užít si workshopy a další srandy hudebně-kulturního pole.

Nejlevnější vstupenky jsou stále v předprodeji v Příbrami v Cowárně a v Březnici v Infocentru. Pokud chcete využít elektronický předprodej, hledejte portál www.goout.cz. Veškeré informace naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na kačeřím facebooku.

Zdroj: red.

Odpovědět

*