V pátek se představí v OC Skalka Roman Bednář, Marek Boháč či Martin Krameš

V pátek proběhlo tradiční předsezónní setkání fanoušků příbramského týmu s vedením klubu a trenérem Pavlem Tobiášem. Do salónku hotelu Belvedere přišli přibližně dvě desítky fanoušků,  kteří byli zvědaví na informace od vedení a trenéra 1.FK Příbram. Největším tématem diskuze bylo určitě nové složení týmu, když několik  hráčů odešlo a přišli noví jako například Bednář nebo Fořt.

Fotbal

Na tyto otázky ochotně odpovídal generální ředitel Petr Větrovský a hlavní  trenér Pavel Tobiáš,,Jsem rád, že se setkání s fanoušky opět uskutečnilo, potěšilo mě, že jich přišlo více než loni, ale očekával bych možná ještě větší zájem.  Opět jsem našim příznivcům nabídl, že pokud budou mít zájem, ať se domluví s marketingovým oddělením 1.FK Příbram a že jim připravíme trénink, aby si mohli zkusit, jak trénují ligoví fotbalisté,“ okomentoval páteční večer trenér Tobiáš. 

Petr Větrovský v klubu působí již spoustu let a podobných setkání s fanoušky tak zažil již mnoho. ,,Tyto setkání jsou dobré na to, aby si obě strany řekli své názory, ale mrzí mě, že na nich potkávám stále stejné tváře, kterým děkuji za věrnost. Ti, s kterými bychom chtěli mluvit nejvíce, ale nedorazí,“ vyjádřil se po setkání generální ředitel Petr Větrovský.

Po Miss 1.FK Příbram bylo setkání fanoušků s vedením klubu druhou akcí  před startem jarní části Synot ligy, jak během pátečního večera uvedl marketingový manažer Tomáš Větrovský, ještě pro fanoušky je připravena jedna zajímavá událost. ,,V pátek 20. února se bude konat slavnostní prodej permanentek na jarní část sezony. Akce se bude konat v prodejně Adidas v Obchodním centru Skalka. Pro fanoušky bude zajímavé to, že prodávat permanentky budou ligoví fotbalisté a to Roman Bednář, Marek Boháč a Martin Krameš. Každý, kdo si permanentku zakoupí, získá slevovou kartičku Adidas, díky které může zboží Adidas nakoupit se slevou 40%,“ řekl Tomáš Větrovský.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*