V Příbrami se otevřel prostor pro práci a nápady

logo_COWARNA_bez_dopln-textu (1)Ve čtvrtek 26. listopadu se otevřelo coworkingové centrum Cowárna.  Již dnes můžete tento prostor navštívit. Až do 4. prosince si můžete „osahat“ a zkusit provoz a pohodlí tohoto místa.

Hlavní myšlenkou Cowárny je prostor pro práci, nápady a také doprovodné akce. „Naším cílem je přivézt k nám lidi, kteří hledají klid a také inspiraci pro práci. Naši členi jsou lidé, kteří nechtějí pracovat v kavárně, mají home office nebo nemají dostatečné kancelářské kapacity. Druhou rovinou jsou dravci, kteří mají energii a nápady. My jim u nás můžeme pomoct s jejich realizací,“ řekl zakladatel projektu Aleš Barášek.

Čtvrteční odpoledne patřilo oficiálnímu představení myšlenky a seznámení s chodem Cowárny. Na Komenského náměstí 389 se sešlo okolo 30 lidí, na kterém čekal raut a pohodová atmosféra.

V Cowárně čeká na členy nejen příjemné a kreativní prostředí, ale také skvěle technicky vybavený prostor s projektorem, tiskárnou nebo chytrou zdí. Ruku v ruce s technikou jde kvalitní káva, denní tisk nebo pohodlná odpočívárna.

Každý měsíc čekají návštěvníky také přednášky, diskuze, workshopy a promítání. Do Cowárny přijedou „profíci“ ze světa kultury, IT, marketingu, architektury nebo filmu.  Členi Cowárny mají tu výhodu, že mají vstup na tyto akce zcela zdarma.

Zajděte i vy do coworking centra Cowárna. Z tohoto prostoru je cítit potenciál, kreativita a nadšení pro práci. Více informací najdete na www.cowarna.cz.

cowarnacowarna2Fotografie: Martin Zoubek

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

 

 

 

 

 

Odpovědět

*