V rámci Humor festu se zúčastní exhibice i Karel Krejčí

Karel KrejčíV neděli se budou po příbramském trávníku prohánět fotbalisté se známými osobnostmi při exhibičním utkání. V barvách 1.FK Příbram si zahraje také asistent trenéra národního týmu Karel Krejčí.

V rámci slavnostního Humor festu, který se o víkendu koná v Příbrami, bude odehráno exhibiční utkání v Energon Aréně. Vstupné na zápas bude dobrovolné a výtěžek půjde do Dětského domova Pepa v Lazci.

Fanoušci se mohou přijít podívat na příbramské mužstvo, které bude složené z bývalých hráčů jako například Buryán či Mácha, ze současných fotbalistů a z pozvaných hostů. Exhibičního utkání se zúčastní také bývalý příbramský fotbalista a v současné době asistent trenéra Vrby u národního týmu Karel Krejčí. „Jsem rád, že mě Petr Větrovský na tuto akci pozval. Mám rád podobná charitativní utkání, výtěžek z nedělní akce půjde na Dětský domov Pepa v Lazci, tak doufám, že přijde co nejvíce lidí,“ vyjádřil se Karel Krejčí.

Proti příbramskému výběru vyběhne na trávník Humor fest team, v jehož sestavě najdeme komiky, herce, muzikanty a fotbalové internacionály. Nedělní akce se zúčastní třeba Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek nebo Daniel Zítka.

Utkání začíná v Energon Aréně ve 14 hodin.

Zdroj: 1.FK Příbram

Odpovědět

*