Vánoční Kačeři plné sportu, dětí a pomoci potřebnému na show Na Stojáka potěší Březnici

kaceri_vanoce_plakat_2016-01Festival Kačeři nespí ani v zimě. V sobotu 17. prosince po roce ožije Březnice celodenními Vánočními Kačery.

VÁNOČNÍ KAČEŘI jsou již tradičním dnem zábavy pro všechny generace. Kačeři ožijí zábavou a sportem v sobotu 17. prosince. Zábava směřuje do prostor kulturního domu. Zde proběhne dětské odpoledne a dobročinný bazar. Od 14:00 bude připraveno mnoho soutěží a her pro děti. Vrcholem bude jistě divadelní představení „O kohoutkovi a slepičce“ v podání pražského divadla Jabada.

Dobročinný bazar je otevřen všem a všemu. Přijďte zakoupit potřebné věci a podpořit dobrou věc při vůni svařáku a vánočního cukroví. Kačeři opět věnují výtěžek potřebnému človíčkovi. Tentokrát jde o Kubu Löwla z Příbrami, který trpí svalovou dystrofii. Vstup do kulturního domu je zdarma.

Sportovní část dne proběhne ve sport centru Vitality. Fotbalový turnaj zde startuje již v 8:30 hodin. Přihlášky zasílejte na info@kaceri-festival.cz.

Na akci můžete pořídit vánoční dárek v bazaru nebo zakoupit lístky na představení Na Stojáka, které se koná 28. ledna v KD Březnice.

Pokud chcete podpořit bazar a máte doma starší / nov oblečení, sportovní vybavení nebo knížky, které již nepotřebujete a někdo jiný by mohl ocenit, tak nás neváhejte kontaktovat – info@kaceri-festival.cz nebo zavolejte na 777 494 416.

Zdroj: red.

Odpovědět

*