Vážení bojovníků k vidění v OC Skalka

IMG_4862Chcete vidět pořádné svaly, krásné dívky, nebo na vlastní oči historicky první titulový pás ženského MMA v naší zemi? Tak přijďte již tento čtvrtek do centra Příbrami. V tamním obchodním centru Skalka bude totiž probíhat veřejné vážení bojovníků a bojovnic před pátečním GCF 34 Back in the Fight 5.

„Veřejné vážení děláme již po druhé. S nápadem přišel trenér a spoluorganizátor Ladislav Erdélyi. On konkrétně s Lucií Pudilovou absolvoval minulý rok několik zápasů v Evropě, a tam je to běžná věc. Snažíme se čerpat zkušenosti, jak jen to jde, a přiblížit MMA veřejnosti. Tento rok je vážení v OC Skalka, protože obchodní centrum je oficiálním partnerem našeho galavečera. Jsme rádi, že některé firmy vnímají spojení s MMA po marketingové stránce pozitivně“, uvedl promotér Petr Větrovský.

Ten bude společně se známým hercem a moderátorem Petrem Vágnerem celou akci moderovat. Vstup je zdarma a proto neváhejte, a ve čtvrtek přijďte. Určitě se bude na co dívat. Vstupenky na Back in the Fight 5 jsou stále v prodeji na prodejních místech, nebo na www.ticketstream.cz. Jejich počet se však každým dnem výrazně snižuje.

Zdroj: red.

  1. Honza Reply

    Nějak Vám tam vypadl čas kdy to bude probíhat.

Odpovědět

*