Vážení budou moderovat dva Petrové

IMG_2930Již v pátek se bude konat v Příbrami GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4. Největší MMA galavečer v historii Příbrami. Ještě den předtím však zažije středočeská Příbram další premiéru.

V hornickém městě se bude poprvé v jeho historii konat oficiální vážení pro veřejnost. „S tímto nápadem přišel spoluorganizátor Ladislav Erdélyi a mně se ta myšlenka líbí. O tom, že měl dobrý nápad svědčí i zájem o čtvrteční vážení. Chtěli jsme otevřít nebo přiblížit díky našemu turnaji MMA více veřejnosti a vypadá to, že se to daří,“ vysvětlil důvody premiéry pro Příbram promotér Back in the Fight 4, Petr Větrovský.

Oficiální vážení bojovníků se bude konat v příbramském Snack baru, který v dobách největší slávy spravoval Jaroslav Starka, jeden ze zakladatelů KBC Příbram. „Přijal jsem pozvání od organizátorů Petra Větrovského a Ladislava Erdélyiho a zúčastním se nejen Back in the Fight 4, ale i oficiálního vážení,“ informoval prezident fotbalového klubu 1.FK Příbram Jaroslav Starka.

V rámci večera nebudou k vidění, jen svalnatí zápasníci, krásné ženy, titulový pás, ale také IMG_3217zajímavé hosté. Jaroslav Starka bude jedním z nich. Programem večera budou provázet dva Petrové. Tím prvním je herec a moderátor Petr Vágner, jenž si odbyl moderátorskou premiéru pro GCF na jubilejním 30tém turnaji GCF v Sasazu. „Přípravu Back in the Fight 4 sleduji a vše vypadá velmi zajímavě. Již jen rozpočet, který podle mých informací přesáhl hranici třičtvrtě milionu mluví za vše. Líbí se mi i to, že vážení bude veřejné,“ řekl své pocity Petr Vágner, který kromě hraní a moderování pravidelně trénuje i bojové sporty.

Tím druhým Petrem v moderátorské dvojici bude domácí promotér Petr Větrovský. „Pravidelně moderuji náš fotbalový večírek, je to pro mě taková netradiční role, ale baví mě to. To, že to bude tentokrát ve dvojici s Petrem Vágnere beru jako čest,“ vysvětlil Větrovský.

Vážení bude startovat v 17 hod v příbramském Snack baru a vstup pro veřejnost je zdarma.

Zdroj: red.

Odpovědět

*