Vedení 1.FK Příbram se setkalo s fanoušky, byla řeč o hráčích i o ekonomické situaci

Dnes od 18 hodin se v hotelu Belvedere setkalo vedení 1.FK Příbram s fanoušky klubu. Pozvání přijal generální ředitel Petr Větrovský, trenér A-mužstva Pavel Tobiáš a marketingový manažer Tomáš Větrovský.

10959611_10152577209325404_7206932645384585823_n

V příjemné atmosféře se fanoušci setkali a debatovali s vedením klubu o nejrůznějších věcech, které je zajímají. Řeč přišla na hráčský kádr, který se přes zimní přestávku mírně obměnil a a zřejmě i posílil, o financování klubu a dotacích do sportu,  i o nejrůznějších přáních fanoušků, kterým se klub bude snažit vyjít ještě více vstříc.

Trenér A-mužstva Pavel Tobiáš také přiblížil, jakou taktiku příbramské mužstvo zvolí pro nadcházející zápasy, zmínil se i o několika posilách, které klub získal na přestup či hostování. Spokojen je se příchodem zřejmě největší zimní posili Romana Bednáře, i s prací mládeže, která je v konfrontaci dalších mužstvem z celé republiky velmi úspěšná.

Z úst generálního ředitele Petra Větrovského mimo jiné zaznělo i poděkování místnímu fanklubu, který se intenzivně stará o atmosféru na domácích i venkovních zápasech.

Další akcí, kterou přichystalo vedení 1.FK Příbram pro své fanoušky, bude slavnostní prodej permanentek na jarní část lidi. Ta se bude konat za účasti ligových fotbalistů i klubové MISS Karolíny Urbanové v Obchodním centru Skalka. O této akci přineseme další informace v následujících dnech.

Zdroj: red, foto: red

 

 

Odpovědět

*