Veleúspěšný volejbalový víkend, A-mužstvo má play off na dosah

Ve stínu svých extraligových vzorů, které čekal ambiciózní tým ze Zlína se junioři jak v sobotním, tak i v nedělním dvojzápase s Dansportem resp. Plzní  nenechali připravit ani o jeden bod. Z těchto čtyř zápasů vytěžili plný počet dvanácti bodů do tabulky a odskočili v ní od dotírajícího Liberce.

Volejbal

To muži posíleni o blokaře Štefana jeli do Zlína bojovat hlavně o čest. Po oslabení mužstva o hráče, kteří odešli do jiných týmů, nás soupeř nebral příliš vážně a to se jim tvrdě vymstilo. Pod pocitem silnějšího, posíleni o snadnou výhru v prvním setu, se nestačili v dalším průběhu zápasu divit a naši borci je svou velkou vůlí, bojovností i chytrou hrou přiváděli k zoufalství.  Tak se stalo, že si za tento hrdinský výkon zasloužili právem tříbodové vítězství 3:1 na sety a v tabulce si pojistili účast v bojích o play off.

Příbramští Kocouři přijeli do Zlína ve velmi prořídlém složení, vždyť kromě základu šesti hráčů jež na hřiště nastoupili v sestavě Bohm, Josefacki, Kuchař, Owens, Ulč a Štefan se sedmým liberem Juračkou, zůstal pro potřeby střídání na lavičce pouze Vobejda a trenér Dvořák. Ten také nastoupil v roli nahrávače a tvůrce zvratů v koncovkách setů a v čtvrtém setu za velmi nepříznivého stavu pro Euro Sitex jako kouzelník se živou vodou.

Tato výhra bude velkým motivem hráčům v nadcházejícím zápase proti ČZU Praha, které se opět přesouvá na původní termín a to na sobotu 21., února od 17:00 hodin. Přijďte všichni a pokořte rekord návštěvy v hale a ukažte pochybovačům, že v Příbrami na volejbal chodí nejvyšší návštěvy ať se hraje s lídrem či outsiderem. Vítězství v tomto zápase není nereálné, vždyť v pekle Aquaparku se už smažil nejeden zvučný tým.

Zdroj: Jaroslav Buchar, foto: red

Odpovědět

*