VIDEO: Byli jsme s Vámi na příbramském Krampuslaufu

04Příbramský Krampuslauf budil u lidí pozitivní i negativní reakce. S kamerou jsme vyrazili mezi Příbramáky a zeptali jsme se, co na rakouské čerty říkají. Reakce odpovídaly tomu, jaký kdo měl výhled. 

 

 

 

 

Trasa čertů začala u Q-klubu a končila u Aquaparku. Ti, kteří přišly včas, a obsadili nejlepší místa, si rozhodně nemohli stěžovat. Jistě to byl pro ně skvělý, pekelný zážitek. Na sociálních sítích odpovídali Příbramáci stěžovatelům, kteří viděli maximálně čertů rohy, že měli dorazit dříve. Logicky. Míst u Aquaparku v prvních řadách bylo stále stejně, a neviděli by zase jiní lidé.

Naštěstí vše zachránila velkoplošná obrazovka, na které se promítal přímý přenos z akce. Organizátory lze jistě omluvit s tím, že takový zájem nepočítali, jinak by trasu vymysleli možná lépe. Na jednom místě se sešlo patnáct až dvacet tisíc lidí, což se dlouho v Příbrami nestalo.

A co jste na „Krampusáky“ říkali Vy?

Zdroj: red., videa od lidí: David Čapek

  1. caty Reply

    Dobrý den, trasu prdloužit dost dobře nelze. Původně měl průvod končit na nám. 17. listopadu, ale z bezpečnostních důvodů na varování policie se od toho záměru muselo upustit. Také si uvědomte že masky váží 20 – 30 kg a s tím se moc daleko pochodovat nedá.

Odpovědět

*