VIDEO: Fotbalový mistr dnes míří do Příbrami!

fotbalDnešek je pro příbramské fotbalovým svátkem. Do Energon arény totiž míří mistr české ligy, Viktorka Plzeň. Zápas proti západočeskému týmu začíná v 18 hodin a vy u toho rozhodně nesmíte chybět.

1. FK Příbram v letošní sezóně doposud nevyhrála a za sebou má již dvě utkání. První kolo odehrála ve Zlíně, kde inkasovala dvakrát, a minulý týden na domácím hřišti nezaslouženě prohrála s Mladou Boleslaví 0:1. Příbram dnes není favoritem, což naznačují i kurzy sázkových kanceláří, které se pohybují kolem 5,6.

Jak se na zápas Příbramští připravují nám řekl Josef Divíšek:

 

 

Má Příbram šanci?

Příbrami by ovšem mohlo dnes hrát do karet několik faktů. Viktorka Plzeň je v pohárovém tempu, a příští týden ji čeká souboj o ligu mistrů, který je prioritní. Dnes by tedy mohl trenér Pivarník nasadit náhradníky.

Další výhodou, ale možná i nevýhodou by mohlo být to, že Viktorka minulý týden nečekaně remizovala s Jihlavou. Budou hráči ještě mírně rozhozeni, nebo se musí naopak vzchopit, a něco uhrát?

A samozřejmě výhodou pro příbramské je, že hrají na domácím hřišti. Nemusíme v historii hledat tak daleko, kdy dokázala Příbram překvapit a sebrat Viktorce body. Například před dvěma lety v prvním kole Příbram s Viktorkou remizovala 2:2.

Přijďte dnes podpořit domácí tým k zisku prvních bodů. Zápas začíná v 18 hodin. Vstupenky seženete na pokladě před vstupem na stadion za 100 Kč.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*