Příbram včera porazila České Budějovice 1:0. Jak utkání hodnotí hráči a Pavel Tobiáš?

Tomáš Zápotočný

Pavel Tobiáš: „Bylo to utkání, jaké jsem očekával. Hosté přijeli s defenzivním složením, pojistili hlavně Zemanovu stranu. Nedokázali jsme se s tím v první půli vypořádat, jelikož jsme nehráli dobře. O poločase jsme si řekli, co musíme změnit. Včetně zahrávání standardek, na které byl soupeř připraven. A hned to přineslo gól. Druhá půle byla mnohem lepší, měli jsme dost šancí na to, abychom dali více než gól. Jen díky brankáři Křížkovi to neskončilo 3:0. Znám ho léta, ale dnes mi vyrazil dech. Předvedl výkon výborného ligové brankáře. Tyto tři body mají pro nás obrovskou cenu, dostal nás do pozice, že se nemusíme klepat o ligovou příslušnost. Nemělo by nás to ale ukolébat, spíše motivovat do další práce.“