Příbram včera s Jihlavou remizovala doma 1:1. Jak by hráči a trenér zhodnotili utkání? Sledujte a čtěte:

Jan Suchan dal svůj první ligový gól:

Pavel Tobiáš: „V první půli jsme nebyli moc aktivní, hodně nás ovlivnil inkasovaný gól, kluci byli zakřiknutí. O poločase jsme si řekli, že takhle to dál nepůjde, že musíme být aktivnější. Potřebovali jsme soupeře po hřišti více honit, napadat, proto jsme sáhli ke změně a místo Filla jsme nasadili Suchana, který je hodně běhavý. Je pro mě hodně pozitivní, že naší hru zvedl dorostenec. Vnesl na hřiště jiskru, kterou jsme potřebovali. Ve druhé půli se hrál výborný fotbal, což byla hlavně naše zásluha, kluci hráli agresivně, míč létal kolem branky, volalo to po gólu. Výhra by byla spravedlivější, ale z tlaku jsme měli jen šance a ne góly.“