VIDEO: Petr Janda zve na příbramský koncert Olympic. Prodej vstupenek startuje již dnes!

olympic PříbramLegendární česká kapela Olympic, v čele s Petrem Jandou, zavítá 4. listopadu do Příbrami. Se svými nestárnoucími hity vystoupí v příbramské sportovní hale. Již od dnešního odpoledne můžete zakupovat vstupenky. Dnes dokonce i za výhodné ceny nebo zcela zdarma!

Předprodej vstupenek bude zahájen dnes v 17:00 v Dami Bubble v Pražské ulici v Příbrami. Pro prvních 5 zájemců čekají vstupenky zcela ZDARMA! Pro všechny ostatní je připravena 10 % sleva.

Vstupenky jsou k dostání od 190,- na sezení. Další cenové relace jsou: 250,- 290,- 320,- 390,- a do prvních řad 490,-. Na stání potom za 249,- a jedinečná možnost nákupu VIP vstupenky za 1490,- (nejlepší místa, obsluha během koncertu, vstup na následný raut).

Pokud propásnete dnešní slavnostní zahájení prodeje, můžete od zítřejšího dne vstupenky zakoupit na několika místech: Tip Games Příbram, Hotel Belvedere, Dami Bubble Pražská, Dami Fresh Tesco, Dami Fresh Albert Hypermarket a Infocentrum na Dobříši. Vstupenky budou k dostání také on-line na Ticketstream.

Pro další informace sledujte událost na Facebooku, zde.

Zdroj: red.

Odpovědět

*