VIDEO: Reportáž z Mladé Boleslavi, kde 1.FK Příbram prohrála 4:0

Martin SusStředočeský rival z Mladé Boleslavi ovládl sobotní ligový souboj a s přehledem zvítězil nad naším týmem 4:0.

 

 

 

V příbramské sestavě stále chyběl zraněný Roman Bednář a tak totožná sestava, jako při výhře nad Jihlavou byla ze strany trenéra Tobiáše jasná volba. Jenže domácí Mladá Boleslav od začátku dominovala. Zahustel s Čermákem naštěstí ještě neměli přesnou mušku.

V 15. minutě se středem obrany prodral Skalák a nečekaným lobem přehodil i Aleše Hrušku – 1:0. Ve 29. minutě si pak našel odražený míč v šestnáctce Zahustel a ikdyž míč netrefil ideálně, tak střela se dostala za brankovou čáru – 2:0. Ten samý hráč stačil ještě o pár minut později přestřelit branku z několika metrů. Nám chyběla lehkost v kombinaci a také důraz alespoň při standardních situacích, které jsme zahrávali.

Boleslav poslala do druhé půle exreprezentanta Baroše. Ten dvěma přihrávkami pomohl definitivně rozhodnout o osudu zápasu. Nejprve našel hlavičkujícího Mageru a poté poslal do brejku Zahustela. Od 72. minuty jsme tak prohrávali už 4:0. Na možný čestný úspěch jsme ani po vystřídání bohužel nedokázali dosáhnout a tak jsme odjeli z města automobilů jak s vysokou porážkou, tak bez vstřelené branky.

Zdroj: 1.FK Příbram

Odpovědět

*