VIDEO: Tělocvična při druhém Fashion Second Handu praskala ve švech

Fashion second handDruhý ročník Fashion Second Handu je za námi. Uskutečnil se v sobotu 16. dubna v tělocvičně 4. základní školy v Jiráskových sadech. Tentokrát byl zájem, a to i díky větší informovanosti o akci, podstatně vyšší, a spokojené ohlasy byly slyšet ze všech stran. 

Hlavní pointou Fashion Second Handu je nákup a prodej oblečení. Ženy si po předchozí rezervaci mohli kdekoli v tělocvičně, kde jsou připraveny stoly, židle, lavičky, věšáky, najít místo, kde budou své oblečení prodávat. O hodinu déle přicházeli kupující, a typický „babinec“ mohl začít.

Některé ženy prodaly své oblečení za tisíce, jiné za stovky, ale všechny odcházely spokojené. ,,Letos jsem zaznamenala rekord od jedné z prodávajících, která se pochlubila tím, že své oblečení prodala celkově za 8.000,- Kč, což je na tříhodinovou akci perfektní výsledek,“ sdělila organizátorka akce, Jitka Doubravová.

Benefity pro návštěvníky

Pro návštěvníky byly připravené bonusy v podobě volných vstupů do Befit energy klubu v Příbrami, vstupenek na fotbal, volných minut do solária též v Befit energy klubu, tašky a slevy do Fashion Time v Příbrami či slevy do domácích potřeb v Příbrami. To vše věnovali partneři akce.

Tento ročník bylo zajištěné i zdravé občerstvení od Dami Bubble Tea, které si ženy nemohly vynachválit. Fitness svačinky v podobě tvarohů, pudinků nebo raw dezertů mizely před očima.

Oblečení, které se neprodalo, mohly ženy odložit vyhrazené místo. Vybralo se 22 velkých krabic oblečení a doplňků, což je obdivuhodné. Tyto věci byly věnovány farní charitě v Příbrami.

Podívejte se na video, jak akce vypadala:

 

 

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*