VIDEO: V Dami Bubble bylo v úterý pořádně rušno

Poslední červnový den patřil v Pražské ulici prodeji permanentek na zápasy 1.FK Příbram. Příbramský klub si pro návštěvníky prodejny Dami Bubble připravil celodenní program. Dopoledne si mohli fanoušci nejen zakoupit permanentku od Martina Krameše a Jiřího Mareše, ale mohli si s nimi i vyzkoušet fotbalové dovednosti nebo zahrát stolní fotbálek. „Podobné akce jsem se již dříve zúčastnil a musím říct, že tato se povedla nejvíce,“ vyjádřil se příbramský záložník Jiří Mareš.

 

 

Hlavní program přišel na řadu odpoledne, kdy již před příchodem tria Zápotočný, Hruška, Rezek stála před Dami Bubble velká fronta. „Myslím, že to byl skvělý nápad udělat akci právě tady v Dami Bubble, jsem rád za to, kolik přišlo lidí,“ řekl během prodeje permanentek kapitán Zápotočný.

„Slavnostní akce v Dami Bubble byla za poslední roky určitě nejpovedenější a to nejen počtem prodaných permanentek v prvním dni prodeje, ale také zájmem mladších fanoušků o naše fotbalisty. Během dne kolem fotbalistů prošlo přibližně tři sta lidí a každý byl nadšen ze setkání s ligovým hráčem. Doufám, že si někteří noví fanoušci najdou i cestu na stadion,“ okomentoval marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Zdroj: 1.FK Příbram

Odpovědět

*