Víme první! Majk Spirit vystoupí v Příbrami. O lístky bude boj.

16699733_10206983089209841_555674164_nJe to tak. Hvězda československé rapové scény, Majk Spirit, míří poprvé v historii do Příbrami. Spolu s kapelou H16 vystoupí 22. dubna v garážích OC Skalka. O lístky bude boj, protože se jich organizátoři rozhodli dát do prodeje pouhých 500 kusů.

Agentura VDN promo, která vozí do našeho města celebrity, nezůstává při zemi. ,,Baví nás dělat věci nové, a také ty, které ještě nikdo neudělal, protože si vždy říkáme, že to prostě děláme jinak. A přesně do toho zapadá koncert Majka Spirita v garážích OC Skalka,“ řekl organizátor Petr Větrovský.

,,O Majkovi Spiritovi jsme přemýšleli už delší dobu, a konečné rozhodnutí padlo právě na duben. Jsme rádi, že se nám to podařilo, protože to bude pro naše město velká událost,“ zhodnotila Jitka Doubravová.

Předprodej odstartuje již brzy

O čem budou dlouho lidé přemýšlet, je místo, které organizátoři zvolili. V garážích obchodního centra Skalka se koncert ještě doposud nekonal. I vzhledem k bezpečnosti se organizátoři rozhodli dát do volného prodeje pouze 500 kusů vstupenek. Jejich předprodej začne slavnostně 22.února v BeFit energy klubu v OC Skalka, od 17:00. Pokud v tento čas dorazíte, máte jistotu, že na vás lístek zbyde, a ještě získáte řadu benefitů, o kterých Vás budeme informovat. Stejně tak, jako byla agentura VDN promo průkopníkem, co se koncertů týče ve sportovní hale v Příbrami, zlomí to a budou se v garážích i nadále pořádat koncerty? Co myslíte?

Vstupenka za skvělou cenu

A teď to, na co asi všichni čekáte. Vstupenku pořídíte za pouhých 350,- Kč nebo VIP vstupenku za 990,-.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*