Víme první: Pudilová uškrtila německou soupeřku za půl minuty

pudilovaKrálovna českého MMA, Lucie Pudilová, se před několika okamžiky představila na tradičním plzeňském galavečeru Souboj Titánů. Její soupeřkou byla zkušená šestatřicetiletá Němka Alexandra Buch. Tato kvalitní bojovnice však nevydržela s příbramskou Pudilovou v oktagonu ani minutu.

Po počáteční přestřelce, která odstartovala úvod prvního kola, a v níž inkasovala Buch tvrdé direkty do obličeje od Pudilové, se boj přesunul na zem, kde Lucie Pudilová po několika okamžicích donutila škrcením zkušenou německou zápasnici souboj vzdát.

Pudilová tak navázala na výhru ze Skandinávie a opět ukázala, že její styl je multifunkční, jelikož podruhé za sebou zvítězila submisí. Pod vedením trenéra Ladislava Erdélyiho potvrdila svou formu a pomalu klepe na dveře nejprestižnější MMA organizace světa, UFC.

Cestu tohoto příbramského dua v podání Lucie Pudilové a Ladislava Erdélyiho budeme i nadále sledovat. Mladá bojovnice z našeho města si dnešním triumfem připsala již třetí výhru v řadě a svou bilanci vylepšila na 6:1.

Autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*