Víte o lesním divadle v Novém Podlesí?

divadlo podlesíKrásný víkendový večer a vy nevíte co s ním? Nechce se vám sedět doma a chcete být na čerstvém vzduchu? Zajděte se podívat do lesního divadla Na Skalce v Novém Podlesí, kde se můžete hezky pobavit u divadelní hry ZLATÁ VODA a zároveň se i příjemně občerstvit. I my jsme tam byli a velice jsme se celý večer bavili.

Že jste ještě o lesním divadle neslyšeli? Lesní divadlo v Novém Podlesí bylo objeveno v roce 1946 novopodleskou mládeží a poté upravováno až do dnešní doby. S budováním začínal divadelní spolek mládeže (Junáků) z Nového Podlesí. Od roku 1953 pokračoval divadelní kroužek ZV ROH Kovohutě Příbram a nyní divadelní spolek Skalka. Divadelní hra Zlatá voda od Věroslava Parkana je režírována panem Josefem Hudečkem. Na scéně se můžeme těšit na Bohuše Svobodu a mnoho dalších talentovaných herců.

Děj hry se odehrává v lázních Svaté Kateřiny nedaleko městečka Počátky. Lázně leží na pomezí Čech a Moravy a jsou jedním z nejkrásnějších a nejútulnějších míst na Českomoravské vrchovině.

Ve hře se objeví dobří lidé i zlí lidé, ale také bohatí a chudí, milující i ti, kteří nemilují. A jak to vlastně se Zlatou vodou všechno dopadne se přijďte podívat sami. Začátek představení vždy ve 21:00 hodin. A na představení se můžete vydat v těchto dnech:

PÁTEK : 3. července

SOBOTA: 4. července

NEDĚLE: 5. července

Zdroj: Příbram žije, B. S.

Odpovědět

*