Vítěz titulového zápasu na Back in the Fight 4 půjde do klece s Vémolou

IMG_2872Jak náš portál již informoval, v našem městě se poprvé odehraje zápas v bojovém sportu o titul. Zápas to bude v MMA a to o titul šampióna organizace GCF ve střední váze, která patří v tomto bojovém sportu k jedné z nejsledovanějších. Diváky očekávaný fight je na programu galavečera GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4.

„Titulový zápas byl naším snem. Chtěli jsme ho příbramským divákům nabídnout a nyní máme radost, že je na programu právě u nás,“ uvedl jeden z organizátorů, Petr Větrovský.

Jelikož držitelem titulu této organizace v již zmíněné střední váze je světoznámý veterán UFC Karlos Vémola a jeho zatím nepustí do osmihranné klece zdravotní důvody, byl vedením GCF vypsán tento titulový zápas mezi Rudolfem Křížem a Tomášem Penzem. Vítěz tohoto souboje pak půjde o sjednocovací titul s Karlosem Věmolou. Příbramské publikum by tak mohlo zažít poprvé titulový zápas opravdu napěchovaný atraktivitou. „Titul jim na chvilku půjčím, ale na dlouho to rozhodně nebude,“ vzkazuje Karlos „Terminator“ Vémola.

Bojovník, který se jako první Čech prodral do prestižní UFC. Našemu portálu se podařilo udělat exkluzivní rozhovory s účastníky titulového zápasu Rudolfem Křížem i Tomášem Penzem. Očekávejte je tento týden.

Zdroj: red.

Odpovědět

*