Volejbalisté Příbrami fantasticky otočili duel v Brně a vezou domů první výhru z venku!

PŘÍBRAM - KARLOVARSKOTak to byl zápas jako řemen! Utkání mezi domácím Brnem a Kocoury z Příbrami musel rozhodnout až tiebreak. Příbram prohrávala v jihomoravské metropoli už 0:2 na sety a 18:19, přesto dokázala utkání ještě zvrátit a vybojovat veledůležité vítězství.

První dva sety byly v režii domácího Brna. V prvním setu domácí drželi vedení o zhruba 5-6 bodů, zadrhli se až v koncovce, ale i tu nakonec zvládli a vyhráli 25:22. I do druhého setu Brno vstoupilo lépe a vedení postupně navyšovalo a nakonec i druhou sadu vyhrálo 25:19.

Příbram začala hrát svou hru až ve druhé části třetího setu, který nakonec i díky výbornému výkonu polského univerzála Jozefackiho vyhrála v koncovce 25:23. Ve čtvrtém setu byly opět „vepředu“ domácí volejbalisté, v koncovce dokonce vedli 22:20, ale ani to jim nestačilo. Polák Josefacki opět začal úřadovat a především díky němu Příbram mohla jít do tiebreaku.

Ten byl pak již jasně v režii zkušenějšího příbramského mužstva, které vyhrálo 15:10 a celkově 3:2.

Příbram tak veze do středních Čech dva body za výhru 3:2.

Zdroj: red, foto: red