Vstupenku na Karla Gotta můžete pořídit už od 490 Kč

gottak pribram zijeV Příbrami se strhlo šílenství. Na Galavečer populární hudby, kde vystoupení Petra Janů, Olga Lounová, a neznámější, legendární,český zpěvák, Karel Gott, se po vstupence poptávají stovky lidí. Od pátku budou moci si vstupenku zakoupit a to už od 490 Kč, a navíc pomoci dobré věci.

,,Vzhledem k enormnímu zájmu jsme se rozhodli uspořádat oficiální zahájení prodeje vstupenek, ještě před tím, než půjdou na předprodejní místa. Ze vstupenek, které si lidé v páteční podvečer přijdou zakoupit, věnujeme 10% dětskému domovu Pepa v Lazci,“ upřesnil organizátor akce, Petr Větrovský.

Ceny od 490 Kč

Oficiální předprodej se uskuteční v Dami Bubble Tea v Pražské ulici od 18 hodin. Ceny začínají na 490 Kč a dále se dělí dle jednotlivých kategorií. Následně si budou lidé moci zakoupit vstupenky ve všech pobočkách Dami v Příbrami, ve sport baru Tip Games v ulici Boženy Němcové, v hotelu Belvedere nebo v trafice v OC Stavus Tesco Příbram.

,,Od té doby, co jsme zveřejnili tuto událost, nám lidé nepřetržitě volají a píší o vstupenky. Máme nesmírnou radost o tak obrovský zájem a budeme se snažit udělat maximum, aby byli návštěvníci spokojení,“ uvedla Jitka Doubravová, která společně s Petrem Větrovským přivede Příbramákům po pěti letech Karla Gotta.

Pomůžete dětskému domovu

Radost a nadšení neskrývá ani ředitelka dětského domova Pepa, který obdrží 10% z každé vstupenky, která se prodá při pátečním slavnostním zahájení předprodeje: ,,Máme radost, že si na nás organizátoři vzpomněli, bude to pro náš domov velká pomoc. Petr Větrovský patří se svými projekty k tradičním podporovatelům našeho domova a my si toho moc vážíme“.

Galavečer populární hudby se uskuteční 9. října ve sportovní (volejbalové) příbramské hale. Vstup je od 18 hodin, a začátek večera je v 19 hodin. Mimo mistra přijede do Příbrami i jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček, trojnásobná slavice, Petra Janů, a herečka, zpěvačka, skladatelka i rally jezdkyně Olga Lounová, která zde na příbramských prknech zazpívá duet i s Karlem Gottem.

Zdroj: red.

Odpovědět

*