Wow! Ke vstupence na Nissan Příbram Fashion Night dostanete skvělé dárky, i kosmetiku

plakát karolNissan Příbram Fashion Night. To je luxusní módní show, která se po vzoru slavného Mercedes Benz Prag Fashion Week plánuje i v Příbrami. A to za necelé dva měsíce. Už 7. října se prostory nového autosalonu Nissan Příbram na Nové hospodě změní v ráj elegance a módy.

Módní show podobného formátu se na území příbramského okresu ještě nikdy nekonala. Modelky na akci s limitovaným počtem vstupenek – dvě stě kusů, budou předvádět podzimní kolekce z obchodů Fashion Time, Benneton, Temple, Koutný, či šaty od návrhářky Petry Brzkové. Vstupenky můžete pořídit již v úterý.

Dárky ke každé vstupence

Slavnostní zahájení prodeje vstupenek se koná v úterý 23.8. od 16 hodin – 17:30. V tuto dobu doslova ožije střed Pražské ulice. V obchodě Fashion Time, který je už nyní k nepřehlédnutí, si můžete přijít vyzvednout svou rezervovanou vstupenku či si ji zakoupit, i bez předchozí rezervace. K dostání je 200 kusů vstupenek v hodnotě 290 Kč. Ke každé prodané vstupence navíc dostanete dárkovou tašku s luxusními dárky. Těšit se můžete na vstup do fitness Oxygen, kosmetiku od značky Essence, či žvýkačky Orbit.

Akci zahájení prodeje vstupenek rozhodně nemůžete minout. Před obchodem bude totiž zaparkovaný vůz Nissan Juke od AUTA s.r.o., jenž jsou hlavním partnerem akce. Zahájení prodeje vstupenek doprovodí i hudba, víno či lehké občerstvení.

Velký výprodej oblečení

To ještě není všechno. V tu samou dobu, kdy odstartuje prodej vstupenek, bude zahájen zároveň i obří výprodej oblečení od známých evropských značek. Heslo: Všechno musí pryč. Ano, přesně tak. Léto je u konce a v září zaplní obchod nová, podzimní kolekce. Nakupovat budete moci již od 190 Kč, což je jen zlomek původní ceny. Žádná cena nepřevýší tisícikorunu. Takže dámy, vyprázdněte kufry, tady se bude nakupovat ve velkém.

Zapište si do diáře, v úterý, 16:00: „Jdu pro vstupenku a pro nový outfit“

Autor: Jitka Doubravová, zdroj: red.

Odpovědět

*