Zagorová v Příbrami táhne. Za pár hodin se prodalo přes 100 vstupenek

hana-zagorovaAgentura VDN promo přivede po Olympicu do Příbrami další českou hvězdu pěvecké scény. 1. února zavítá do příbramského divadla několikanásobná zlatá slavice Hanka Zagorová, jenž vystoupí s Petrem Rezkem, se kterým už několik let zpívá své koncerty. A vstupenky jdou doslova na dračku.

Populární dvojice vystoupí za doprovodu kapely Jiřího Dvořáka Boom! Band, která doprovázela v Příbrami například i Karla Gotta při jeho vstoupení v říjnu 2015. Na velké scéně příbramského divadla zazní z úst naší populární zpěvačky známé hity jako například: Maluj zase obrázky, Je naprosto nezbytné, Za každou chvíli s tebou platím nebo Můj čas.

Vstupenky mizí před očima

Vstupenky na koncert jsou již v prodeji. Za prvních několik hodin se bez reklamy prodalo přes sto kusů vstupenek. Organizátoři Petr Větrovský a Jitka Doubravová se rozhodli využít k prodeji dvě místa. Jedním z nich je divadlo, kde už nyní mohou zájemci nakupovat lístky, a to jak online, tak přímo na pokladně. Dalším místem je tradičně recepce hotelu Belvedere, kde bude nákup probíhat NON STOP, a vstupenku tak může pořídit kdokoli, kdo se nekamarádí s počítačem, a pracuje dlouho do večera. Zde začne prodej 10. listopadu, v 15 hodin.

Vstupenka na Hanku Zagorovou je skvělým tipem na vánoční dárek pro Vaše blízké. Ceny jsou v kategoriích 490,-, 590,-, 690,- a tak jak bývá zvykem, mizí vždy nejrychleji ta nejdražší místa.

Neotálejte s nákupem. V případě zájmu o VIP vstupenku ve výši 1490 Kč zahrnující místo v prvních třech řadách a následný raut můžete objednat na info@vdnpromo.cz.

Zdroj: red.

 

 

 

 

 

Odpovědět

*