Zagorová vyprodala příbramské divadlo

16443245_10206933692374951_1491442265_nMožná jen předplatitelé příbramského divadla postřehli, že se v kulturním domě konal včera večer koncert naší známé české zpěvačky, Hanky Zagorové a Petra Rezka. Dva dny trval předprodej vstupenek na webu divadla, než bylo vyprodáno.

 

Vstupenky se dále daly zakoupit na recepci hotelu Belvedere, kde mizely také rychlostí blesku. Hanka Zagorová s Petrem Rezkem měla dnes večer, jak se říká plný dům. Více jak dvouhodinové vystoupení sklidilo úspěch. Natěšení na Hanku se stupňovalo hned od začátku koncertu, který odstartoval Petr Rezek a Hanka se ukázala až po pauze.

 

Hanka nejen že předvedla skvělý pěvecký výkon, ale návštěvníky ne jednou rozesmála. Písničky byly prokládány vtípky nejen ze strany zpěváků, ale i ze strany kapely.

 

Dvojice sklidila ovace ve stoje a Hanka obdržela květiny přímo od organizátora Petra Větrovského a vzácné návštěvy, náměstkyně ministra kultury, Kateřiny Kalistové. Pro VIP návštěvníky byl dále připraven raut s Tescomou, který uspořádal obchod s domácími potřebami na náměstí 17. listopadu v Příbrami.

 

O vystoupení Hanky Zagorové byl takový zájem, že by se možná vyprodal i druhý koncert. Agentura VDN promo, která koncert organizovala, naznačila, že by se tento rok mohla Hanka objevit v našem okrese ještě jednou. Co myslíte? Kde to bude?

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*