Zahájení hokejové sezóny bude mít již tradičně charitativní podtext

Hokej-590x210V sobotu 30. srpna od 9:00 bude na zimním stadionu v Příbrami zahájena hokejová sezóna 20014-2015, úroveň mužstev amatéři až KP2TŘ.

Zúčastní se týmy Příbram 1, Příbram 2, Bílá Hora, Cetos, Rex Bohemia, Zvírotice, HC Sršni, HC Rožmitál. Mužstva budou rozdělena do dvou skupin po čtyřech. Hrát se bude v obou halách.

Akce je výjimečná tím, že má již tradičně charitativní podtext. Ten tentokrát nese název: ,,Kolo pro Jakuba.“

,,Jakub je po transplantaci obou ledvin. Chtěl dělat hokej nebo fotbal, ale jeho zdravotní stav mu to neumožňuje. Po domluvě s lékaři a maminkou má dovolenou pouze jízdu na kole po rovinkách. Vymýšleli jsme, jak by jsme mu mohli pomoci. Letos se koná již 11. ročník zahájení sezóny, který je spojen s charitativní akcí. V minulých letech výtěžek putoval dětskému domovu Pepa. Tento rok jsme to poprvé změnili, a rozhodli jsme se pomoci 11ti letému Jakubovi. Z vybraných peněz bychom chlapci rádi koupili kolo, což již vypovídá z názvu akce. Pokud by jste i vy chtěli Jakuba podpořit, můžete v den turnaje přinést nějaký dárek. Budu velice rád i za Jakuba,“ dodal závěrem ředitel turnaje Jaroslav Krůta.

Zdroj: red., foto: www.kajotbet.cz 

Odpovědět

*