Závodnice Oxygenu se na Mistrovství Evropy blýskly dvěma tituly vicemistryň

oxygenKarlovy Vary byly minulý víkend dějištěm ME v aerobiku. Toho se zúčastnily týmy příbramského Oxygenu hned ve třech věkových kategoriích. Seniorky a kadetky vybojovaly titul vicemistryň Evropy, když lepší byly už jen týmy z Ruska. Juniorky zůstaly po smolném prvním kole na čtvrtém místě.

„Juniorky nám opět v prvním kole spadly. I když se jim druhé kolo povedlo, tak je rozhodčí nechali na čtvrtém místě. Musíme na tom do podzimu zapracovat,“ řekla bývalá závodnice a dnes trenérka Lucie Chlebnová, která ocenila výkon ruských týmů.

Dařilo se i příbramské závodnici Daniele Chlebnové, která hostuje v pražském týmu. V kategorii fitness aerobic se tomuto týmu podařilo po dramatickém závěru zvítězit.

„Největším překvapením je náš kadetský tým. Přišly tam 3 holčičky, které šly poprvé tak velké závody a začaly nás příjemně překvapovat a teď byly dokonce druhé hned za Ruskem,“ řekla závěrem Chlebnová.

Závodní týmy v červnu čeká především kondiční průprava. Přes léto mají 6 týdnů volna a poté začíná příprava na vrchol sezony, kterým je MS ve Vídni.

Zdroj: red.

Odpovědět

*