Zbavte se oblečení na Fashion Second Handu v Příbrami

16880031_10207064470644326_1697859728_oTřetí ročník Fashion Second Handu je tady. Uskuteční se přesně na apríla, 1.4. Místem zůstala tradičně tělocvična 4. základní školy v Jiráskových sadech, ale jde o poslední ročník na tomto místě. Od příštího roku se bude spousta žen potkávat ve sportovní příbramské hale u aquaparku.

 

 

 

Pravidla jsou i tento rok stejná. K dispozici je 40 prodejních míst, přičemž v tuto chvíli jich je již polovina zamluvená. Cena za prodejní místo činí 50 Kč a platí se až na místě. Oproti minulému roku budou mít letos prodejní místa přesně vyznačené hranice a přidělená čísla, aby nedošlo k tomu, že má někdo stánek větší, a někdo menší. Prodávat se může cokoli, co se módy týče.

,,Vždy přemýšlím, jestli jít do dalšího ročníku. Od ledna mi každoročně píší ženy a ptají se, kdy bude. Nedá mi to, a začnu hned plánovat. A od teď už se přemýšlet nebude, ale Fashion Second Hand bude kažrodoční tradicí,“ řekla organizátorka, Jitka Doubravová.

Pokud budete chtít prodat své oblečení, přihlaste se mailem na: jitka.doubravova@pribramzije.cz nebo na telefonním čísle 606 807 651. A když se Vám prodávat nebude chtít, přijďte pořídit nějaký hezký kousek. Vstupné pro návštěvníky je dobrovolné.

Zbylé oblečení, které se neprodá, můžete nechat na místě, a organizátorka ho následně předá Farní charitě v Příbrami. Takže dámy, proberte šatník a jde se na to 🙂

Zdroj: red.

Odpovědět

*