32 dětí z Azylového domu děkuje za Ježíška!

azylový důmKlienti Azylového domu Příbram, který je součástí Centra sociálních a zdravotních služeb Příbram, by touto cestou chtěli poděkovat za dárky, které dostali k Vánocům.

Dárečky byly předávány na Vánoční besídce, která se, jako každý rok, konala těsně před Štědrým dnem. Pravidelným dárcem je příbramský Kiwanis club, zastoupený paní Janou Sukovou. Od loňského roku k němu navíc přibyla i  Diakonie ČCE, která v rámci akce „Krabice od bot“ věnovala každému dítěti jeden dárek.

O Azylovém domě:

Azylový dům Příbram poskytuje přechodné ubytování osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení. Příbramský azylový dům je určen pro ženy do 64 let věku, těhotné ženy, matky a otce s dětmi a pro celé rodiny s dětmi.  Pro zájemce je zde k dispozici 22 ubytovacích jednotek s celkem 57 lůžky. Pracovníci zde zajišťují základní sociální poradenství, poskytují soustavnou pomoc při vyřizování osobních záležitostí a připravují klienty na návrat do vlastního bydlení.  Pro děti jsou zde zajištěny volnočasové aktivity nebo doučování. Provoz azylového domu je zajištěn 24 hodin denně.

azylový dům2

 

azylový dům3

Zdroj: red., autor: Azylový dům Příbram

Odpovědět

*